niedziela, 3 czerwca 2012

Telewizja

Ostatnio (właściwie  to wczoraj i przedwczoraj ) miałem okazję zobaczyć telewizor. Gdy już się napatrzyłem na to cacko to postanowiłem go włączyć. Tam czekało już na mnie tysiące światów,tych odległych i tych całkiem bliskich, a wszystkie bajecznie podkolorowane bądź przeciwnie, groteskowo zredukowane do dwóch kolorów.Magia! Oto kilka konkluzji po obejrzeniu kilku z nich:
-długość reklam rośnie wprost proporcjonalnie do skracania długości programów
-polonia 1 jeszcze istnieje!!!
-opole 2012 zajebiście mnie zaskoczyło(na plus)
-kazik,który śpiewał niegdyś : "dezerter, jedynka - kto się tam pokazuje tego ja nie szanuję!",postanowił jednak pokazać się w jedynce.
-spoko koncert kultu. kazik trzeźwy.
-nie ma to jak skosztować dzieńdobry tvn tuż przed ceremonią pogrzebową
-bartosz węglarczyk ma jedno oko bardziej
-bartosz węglarczyk jest jeszcze bardziej wkurwiający na wizji niż jego artykuły bądź wypowiedzi przeczytane gdzieś w necie

 

6 komentarzy:

Tate vel Kapitan Nowakowsy pisze...

Po pierwsze. Nie wierzę, że Polonia One jeszcze istnieje. Po drugie nie wiem kto to Węglarczyk, ale widziałem na Wiki, że był dziennikarzem GW i Superstacji i za to go szanuję. ;)

iskra pisze...

Polonia One(jak ją z bodajże angielska nazwałeś) naprawdę żyje i ma się dobrze!niezmordowana!A jeśli węglarczyk naprawdę pracował dla superstacji,to faktycznie przepraszam i proszę o wybaczenie.zachowałem się niemądrze.

bpnpd pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
bpnpd pisze...

Ale ta "jedynka" to była "Muzyczna Jedynka". Tego juz nie emitują.

iskra pisze...

wiem,mój błąd!nie zmienia to faktu,że będąc dezerterowcem miałem kosę z kazikiem.zresztą jestem pewien, że wrzucał też na opole.tak czy inaczej sam koncert spoko(jak na TELEWIZYJNO-festiwalowy klimat). Sinusoidal z coverem skóry zespołu aya rl rządzi!
http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i-koncerty/opole/koncerty-2012/kora-trojka-i-debiuty-30-urodziny-listy-przebojow/sinusoidal-skora/7548971

iskra pisze...

a propos węglarczyka prawdziwego sarmaty,to zamieszczam jego ostatnią złotą myśl(za Polska the Times):
"...- Szkoda, że takich robotów w domu nie wymyślił - powiedziała w pewnym momencie prezenterka. - Są, nazywają się Ukrainki - ripostował Węglarczyk."
Femen już wydało wyrok.

AddThis